403 Forbidden


nginx
VA One | Crash
VA One

VA One

banner_va_smaller

Lżej, szybciej, ciszej …

Rządowe prawodawstwo, konkurencja która nie śpi oraz napięte terminy opracowania konstrukcji nie pozwlają Ci na czekanie aż nowy produkt będzie pozbawiony nadmiernego hałasu lub problemów z drganiami. Z nowym oprogramowaniem ESI Group do symulacji zjawisk z zkaresu wibro-akustyki nie musisz się już tego obawiać. Możesz określić wibracje oraz hałas już na etapie projektowania konstrukcji lub nowego produktu. Oprogramowanie VA-One ma moduły niezbedne do określenia poziomu hałasu oraz źródeł drgań konstrukcji. Zarządzaj ryzykiem idnetyfikując możliwe obszary generujące nieporządane zjawiska zanim wyprzedzi Cie konkurencja.

Pełne spektrum rozwiązań …

Jeśli budujesz wstępny model kosntrukcji wykorzystując metodykę SEA, czy też dokładny model oparty na Metodzie Elementów Skońcoznych bądź Metodzie Elementów Brzegowych końcowego prototypu, oferujemy Ci niezbędne narzędzia wspomogające Cie w tym procesie. Projektowanie w zakresie pełnego spektrum częstotliwości występujących w zagadnieniach związanych z akustyką i drganiami jest możliwe dzięki naszym narzędziom w pełnym zakresie częstotliwości.

Ocena konstrukcji …

Unikalne modelowanie statystyczne zaimplementowane w produktach ESI Group pozwala Ci na wykonanie szczegółowych lub prostych modeli w zależności od Twoich potrzeb. Tworzenie modeli w zakresie analizy drgań czy też poziomu hałasu jest możliwe w przeciągu godzin, a wyniki są dostępne natychmiast nawet na laptopie. Odpowiedzi na pytania konsturktorów nie są dostępne jutro lub w następnym tygodniu – one są dostępne w każdej chwili trwania analizy. Odkryj prostotę rozwiązań ESI Group w zakresie drgań i akustyki i zastosuj ją w procesie projektowania Twoich produktów – wyprzedź konkurencję już teraz!

VA One – jednorodne środowisko dla symulacji vibro-akustyki

VA One jest oprogramowaniem zapewniającym analizę odpowiedzi układu (drgania i akustyka) w pełnym zakresie częstotliwości. VA One w prosty sposób integruje Metodę Elementów Skończonych, Metodę Elementów Brzegowych oraz Statistical Energy Analysis (SEA) w JEDNYM modelu.

Moduł Structural Finite Element (FE) dedykowany do oprogramowania VA One zawiera w sobie wszystkie funkcje niezbędne do pracy ze środowiskiem VA One i Metodą Elementów Skończonych.

 

Twórz modele i przeprowadzaj analizy odpowiedzi struktur jedynie za pomocą VA One wykorzystując wbudowany solver i/lub importuj istniejące modele oraz rezultaty wykonane za pomocą szerokiej gamy produktów firm trzecich.

Korzyści dla Ciebie:

  • Twórz dokładne modele uzyskując rzeczywiste odpowiedzi układu na zadane wymuszenie w zakresie niskich częstotliwości
  • Szybko i prosto wykonuj analizy modalne i analizy z wymuszeniem losowym wykorzystując środowisko VA One
  • Wykorzystuj VA One jako w pełni funkcjonalne środowisko do analiz vibro-akustycznych dla Twoich obecnych modeli
  • Szybko otrzymuj wyniki analiz modalnych w zakresie niskich częstofliwości
  • Przypisuj różne współczynniki tłumienia poszczególnym częściom modelu FE

Właściwości:

  • Importuj geometrię i dane w różnych formatach włączając w to NASTRAN, IDEAS, ANSYS, ABAQUS, FLUENT, HYPERMESH i wiele innych.
  • Importuj oraz esportuj pełne modele w formacie NASTRAN (wspierane są elementy typu BEAM, powłokowe, solid, itp.)
  • Edytuj właściwości materiałowe oraz fizyczne bezpośrednio w VA One
  • Twórz siatki FE, konwertuj modele SEA do modeli FE i vice-versa

Moduł Acoustic Finite Element umożliwia wykorzystanie wszystkich niezbędnych funkcji do pełnej analizy akustycznej w VA One.

Jest idealnie przygotowany do tworzenia dokładnych modeli akustycznych w zakresie niskich częstotliwości oraz do optymalizacji zagadnień z zakresu niskich częstotliwości.
Copyright © 2012. All RIghts Reserved projekt i wykonanie - PracowniaSynergii.pl