403 Forbidden


nginx
PAM-STAMP 2G, PAM-FORM 2G | Crash
PAM-STAMP, PAM-TUBE

PAM-STAMP 2G, PAM-FORM 2G

banner_sheet_metal_forming_0

PAM-STAMP 2G jest kompletnym, zintegrowanym, salowalnym i szybkim rozwiązaniem. Umożliwia symulowanie całego procesu tworzenia części spwanaych i narzędzi do ich wytworzenia, począwszy od projektu formy i tłocznika poprzez symulację przebiegu procesu oraz końcową walidację wyrobu. Symulacja uwzględnia również efekt odbicia sprężystego blachy oraz jego korektę. Takie podejście dostarcza rozwiązań zorientowanych na przemysł samochodowy, lotniczy i kosmiczny oraz procesy tłoczenia.

 

PAM-INVERSE: Przewidywanie kształtu

Moduł powołany do życia w celu szybkiej oceny kształtu tłoczonej części, wstępnej estymacji materiału na potrzeby oszacowania kosztów.

 

PAM-DIEMAKER: Szybkie projektowanie formy

Moduł umożliwia inżynierom skoncentrować się na szybkim projektowaniu formy do tłoczenia oraz jej optymalizacji. PAM-DIEMAKER zapewnia również otpymalną wymianę danych z użytkownikami systemów CAD. Oszczędność czasu znaczy wiele, a tę uzyskujemy stosując PAM-DIEMAKER. W połączeniu z oprogramowanie PAM-QUICKSTAMP+ liczba różnych wariantów konstrukcji może być rozważona i oceniona bardzo szybko, co ma przełożenie na lepsze i poprawne zaprojektowanie narzędzi.

 

PAM-QUICKSTAMP+: Szybka ocena wykonalności

PAM-QUICKSTAMP+ umożliwia szybką ocenę rysunku konstrukcyjnego formy wykorzystywanej w procesie tłoczenia. Reprezentuje on optymalny kompromis pomiędzy precyzją, a czasem obliczeń. Jest również przystosowany do współpracy w pętli interaktywnej z modułem PAM-DIEMAKER, oszczędzając dzieki temu czas oraz eliminując kosztowne błędy narzędzi.

 

PAM-AUTOSTAMP: Symulacje do walidacji procesu produkcji

Za pomocą tej współczensej platformy, jaką jest PAM-AUTOSTMP, możliwe jest przeprowadzenie końcowej walidacji sumulacji całego procesu tłoczenia. Rozwiązanie zawiera w sobie kontrolę jakości, tolerancji, uwzględnia efekt sprężynowania i jego kompensację. Dzięki oprogramowaniu PAM-STAMP uzyskasz wysoki stopień zaufania w końcowym procesie projektowania narzędzia w odniesieniu do wcześniejszego metod projektowania narzędzi, unikając kolejnych prób oraz szybiej dostarczając produkt na rynek.

 

PAM-AUTOSTAMP zapewnia wsparcie na poziomie symulacji komputrowej dla wyjotkowo szerokiego zakresu rodzajów tłoczenia, począwszy od standardowego tłoczenia, poprzez tłoczenie z wykorzystaniem płynów pod ciśnieniem, tłoczenie z wykorzystaniempodkładki gumowej, itp.

Copyright © 2012. All RIghts Reserved projekt i wykonanie - PracowniaSynergii.pl