403 Forbidden


nginx
PAM-RTM, PAM-FORM | Crash
KOMPOZYTY

PAM-RTM, PAM-FORM

banner_composites_0

Resin Transfer Molding (RTM) zapewnia analizę wstrzykiwania żywicy pomiędzy wzmocnienia kompozytowe znajdujące się w zamkniętej formie. PAM-RTM to unikalne podejście 3D, które swoimi możliwościami pokrywa szeroki wachlarz procesów wytwórczych, takich jak: Resin Transfer Molding (RTM), Vacuum Assisted RTM (VARTM) oraz Vacuum Resin Infusion (VARI).

PAM-RTM jest oprogramowaniem szeroko używanym w przemyśle wytwarzającym kompozyty oraz plastiki. Ze szczególnym uwzględnieniem matrycy zagadnień temperaturowych dla kompzytów. RTM oferuje ogromny potencjał w tworzeniu struktur kompozytowych z niewiarygodnie korzystnym współczynnikiem cena/możliwości.

PAM-RTM jest oprogramowaniem znacząco redukującym koszty wytwarzania oraz projektowania kompozytów odlewanych w formach zamkniętych. Minimalizuje ryzyko powstania nieudanych wyrobów oraz pomaga w tworzeniu odpowiednich narzędzi do wytwarzania kompozytów. Wykorzystując PAM-RTM uzyskujemy szybki dostęp do wstępnych analiz materiału co jest nie do przecenienia w wyprzedzeniu konkurencji oraz w redukcji kosztów wytwarzania.

Copyright © 2012. All RIghts Reserved projekt i wykonanie - PracowniaSynergii.pl